پیامرسان مسنجر با رمزنگاری بیخ به بیخ

مسنجر دلتاچت: پیامرسان بدون فیلتر

دلتاچت چیست؟

دلتاچت یک پیام رسان است که بر بستر ایمیل کار می کند. در نتیجه می‌توانید به همه پیام بدهید چون همه ایمیل دارند، حتی اگر از دلتاچت استفاده نمی‌کنند. این نرم‌افزار هم نسخه‌ی موبایل دارد و هم نسخه‌ی دسکتاپ.

DeltaChat Desktop | پیامرسان دلتاچت دسکتاپ
دلتاچت دسکتاپ

می‌توانید سایر توصیه‌های ما برای کسب و کارها را در همین وب‌سایت دنبال کنید.

بهترین سی‌آر‌ام رایگان برای کسب و کارها

  • راحتی: دلتاچت از طریق ایمیل کار می کند، بنابراین کسب و کارها می توانند به هر کسی با آدرس ایمیل پیام دهند، حتی اگر از دلتاچت استفاده نمی کند. آنها همچنین می توانند از تجربه های چت تعاملی از طریق برنامه های مبتنی بر وب لذت ببرند.
  • امنیت: دلتا چت از رمزگذاری سرتاسر با استفاده از پروتکل های Autocrypt و CounterMITM با چندین ممیزی امنیتی پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که کسب و کارها می توانند به صورت ایمن و خصوصی بدون اتکا به سرورهای ثالث یا واسطه‌ها حتی در یک شبکه‌ی داخلی جدا از اینترنت، ارتباط برقرار کنند.
  • انعطاف پذیری: دلتاچت به کسب و کارها اجازه می دهد تا به راحتی بین ارائه دهندگان ارتباطی تغییر کنند، به لطف مکانیسم های انتقال ایمیل (AEAP) که در آخرین نسخه ها معرفی شده است. این بدان معناست که کسب‌وکارها می‌توانند مخاطبین و پیام‌های خود را حتی در صورت تعویض ارائه‌دهنده ایمیل حفظ کنند.
  • غیرقابل فیلتر: به دلیل اینکه داده‌های این برنامه روی سرورهای ایمیل ذخیره می‌شود، مادامی که سرور ایمیل شما (که می‌تواند سرور سازمان شما باشد) در دسترس قرار داشته باشد، بدون هیچ مشکلی می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

برای نگارش این مطلب از گفتگو با بینگ و مترجم گوگل کمک گرفته شده.

برای عضویت در باشگاه مدیران اینجا کلیک کنید.

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: